IMG 0805Біла швейцарська вівчарка за останні роки стає "модною породою". Такий інтерес не несе користі породі. Це швидке розмноження, ризиковані, не перевірені в'язки, розвиток дефектів. Появляються незареєстровані цуценята.

Перш ніж допустити майбутніх батьків до в'язки потрібно провести ряд аналізів і тестів. Це робиться для того, щоб отримати хорошої якості собак і бути впевненому, що цуценята виростуть здорові і красиві. Заводчики, які не практикують тести для майбутніх батьків, мають єдину мету - продаж цуценят і заробляння грошей.

Для того, щоб вибрати цуценя, ми радимо вам відвідати кілька розплідників. Треба побачити майбутніх батьків, їх поведінку, здобутки на виставках, умови, в яких проживають собаки і будуть народжуватися цуценята. Поспілкуйтеся з заводчиком. Він знає всі хороші якості і недоліки своїх собак. Не в його інтересах щось від вас приховувати. В різних розплідниках різні ціни на цуценят. Намагайтеся обирати цуценят з найкращим співвідношенням ціна-якість. Ціни на цуценята різняться і в одному розпліднику. Для собак-компаньйонів, спортивних собак одна ціна, а для виставкових собак та для розведення інша.

Для детальної інформації про ціни звертайтеся до нас.

Для бронювання ми ведемо картку очікування, де вносимо вашу контактну інформацію, ім'я майбутніх батьків і приблизну дату народження. Беремо завдаток у розмірі 30% від вартості цуценяти.

IMG 0791Цуценята від батьків з хорошим родоводом, які приймають участь у виставках, чемпіонів різних країн, офіційно протестованих, не можуть бути непристойно дешевими, враховуючи витрати, час і роботу заводчиків. Враховується краса батьків, якість цуценяти, його догляд і соціалізація.

Не купуйте цуценят без родоводу, навіть якщо вони недорогі. В такому випадку ви не застраховані від генетичних порушень, що могли передати цуценятам, та й під питанням відповідність породі. Невисока ціна може згодом повернутися немалими витратами на ветеринара в разі проблем зі здоров'ям, або ж ви можете потерпати від непередбачуваної поведінки собаки в разі, якшо цуценя не було соціалізоване. Без родоводу ваша собака розглядається як безпородна.

Не поспішайте з вибором. Це не лотерея. Зробіть свідомий вибір адже ваша собака буде жити з вами в середньому 10-13 років. Бажаю вам успішного вибору цуценяти.