IMG 0668Одним з наших пріоритетів роботи розплідника є пошук для цуценят майбутніх господарів. Ми переживаємо, щоб цуценя потрапило в хороші, відповідальні руки. Після укладання договору купівлі-продажу наші відносини з цуценям далеко не завершені.

Завжди намагаємося підтримувати контакт з новими власниками протягом всього життя цуценяти. Допомагаємо вирішувати проблеми та консультуємо.

Для вас ми прагнемо підібрати саме "ваше цуценя". Для цього треба визначити кого ви хочета мати біля себе: компаньйона, помічника, спортсмена чи виставкового собаку.

Постійний контакт між покупцем і заводчиком дуже важливий. У нового власника цуценя проходить певний період адаптації. Тому нам бажано знати ваш спосіб життя, ваші потреби, щоб мати змогу поступово підготувати цуценя до зміни місця проживання. Вам також повинно бути цікаво як росте і розвивається ваше цуценя до 2 місяців. Для того і потрібне наше взаємне спілкування.

Щоб точніше направити вибір майбутніх власників в 7 тижнів проводяться випробовування характеру цуценят.

Біла швейцарська вівчарка - розумна, чуйна, уважна, вірна, пильна і дуже слухняна собака. Вона легко піддається дресируванню. Ідеальна собака для сім'ї. Вона потребує спілкування, добре лагодить з дітьми і домашніми тваринами.